Välkommen att höra av dig

Hör gärna av dig om du har frågor eller vill ha direktkontakt med någon av oss.

Lennart Andersson

CEO

Telefon: 010 495 27 35
Mail: lennart.andersson@rowic.se

Rolf Karevik

COO

Telefon: 010 495 27 33
Mail: rolf.karevik@rowic.se

Håkan Landelius

Ekonomi

Telefon: 010 495 27 37
Mail: hakan.landelius@rowic.se

Johan Gustafsson

Arbetsledare/ CTO

Telefon: 010 495 27 31
Mail: johan.gustafsson@rowic.se

Conny Haraldsson

Tekniker

Telefon: 010 495 27 30
Mail: conny.haraldsson@rowic.se

Joakim Holmlund

Tekniker

Telefon: 010 495 27 36
Mail: joakim.holmlund@rowic.se

Stefan Söderqvist

Tekniker

Telefon: 010 495 27 34
Mail: stefan.soderqvist@rowic.se

Jonas Rende

Tekniker

Telefon: 010 495 27 38
Mail: jonas.rende@rowic.se

Kontakta oss

Rowic Alarmsystem AB
Org nr: 556646-8392

Råsundavägen 143
169 36 Solna

Du kan ringa oss måndag-fredag mellan
08:00-17:00 på telefon: 08-655 88 33

eller skicka ett mail till: info@rowic.se